Nasi partnerzy i sponsorzy

Partnerzy i sponsorzy

 

Klinika Budzik dla Dorosłych w Warszawie powstała przy dużym zaangażowaniu ludzi o dobrych sercach. Wieloletnie starania o naszą wyjątkową placówkę nie mogłyby zakończyć się sukcesem, gdyby nie ich wsparcie. Wszystkim osobom, które w tym pomogły, serdecznie dziękujemy.

Wspierają nas również Partnerzy i Sponsorzy, których pomoc finansowa była solidnym fundamentem do powstania Kliniki Budzik dla Dorosłych w Warszawie. Budowę sfinansowaliśmy zarówno ze środków własnych Fundacji „Akogo?”, jak i ze środków publicznych. Ogromnym wsparciem dla inwestycji były dotacje z Funduszu Sprawiedliwości i Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz darowizny Fundacji Orlen i Fundacji PKO Banku Polskiego.

Finansowanie pozyskane w okresie 2019 – 2022 rok:

  • Dotacja z Funduszu Sprawiedliwości w wysokości 44 240 000 zł
  • Dotacja z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w wysokości 12 000 000 zł

Darowizny:

  • Fundacja Orlen w wysokości 2 300 000 zł
  • Fundacja PKO Banku Polskiego w wysokości 280 000 zł

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Darczyńcy rzeczowi

Darowizna od firmy JYSK Sp. z o. o. – wyposażenie naszej Kliniki w tym stoły, szafki, krzesła biurowe, biurka, stoliki, ławy, fotele, deski do prasowania, suszarki do bielizny, kosze, sofa.

Darowizna od firmy AMZ – kołdry, poduszki oraz specjalne poduszki anatomiczne (poduszki materacowe dwukomorowe oraz wałki).