Wsparcie dla Opiekuna / Rodziny

Wsparcie dla bliskich pacjenta

Klinika Budzik dla Dorosłych jako jedyna placówka w kraju umożliwia opiekunowi chorego bezpłatny pobyt przez cały okres leczenia. W pokoju pacjenta jest dostępne miejsce do spania dla osoby towarzyszącej. Opiekun może korzystać również z zaplecza socjalnego. W trakcie pobytu wykupuje dla siebie jedynie wyżywienie.

Możliwość towarzyszenia bliskiej osobie podczas leczenia jest ważnym elementem terapii. Wsparcie bliskich w złożonym procesie neurorehabilitacji chorych z przewlekłym upośledzeniem przytomności jest bardzo istotne. Naszemu personelowi zależy na obecności opiekunów, zachęcamy do tego podczas procesu kwalifikacji.

Wiemy, jak wielkim wysiłkiem i stresem jest radzenie sobie z chorobą najbliższej osoby. W Klinice wspieramy bliskich naszych pacjentów w tych trudnych chwilach. Zapewniamy pomoc naszego doświadczonego zespołu psychologów. Robimy wszystko, aby opiekunowie pacjentów byli silni w walce o powrót do ich zdrowia. Silny opiekun i jego bliskość są istotne w całym procesie leczenia.

Jak zgłosić pacjenta do naszej Kliniki?

Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce:

Jakie wyposażenie posiadamy w Klinice?

Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce: